DIGITAALNE BRÄNDING
Digitaalne bränding & Mainehaldus

Äris on maine ülimalt oluline. Tänu sotsiaalmeediale ja arvamuste keskkondadele nagu Yelp või TripAdvisor, on Sul võimalik kiiresti kasvatada oma digitaalset mainet. On ainult üks probleem- internet on pidevas muutuses ja ühe vale sammuga võid Sa kukkuda sama kiiresti, kui ka tõusid 5-tärni reitinguni.Kogemused

Me teame, et erinevatel ettevõtetel ja isikutel on erinevad reputatsiooni vajadused. Uurisime ja vaatasime üle kümneid mainehaldusteenuseid ja võimalusi, ja oleme leidnud meie silmis parimad lahendused nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.
Pakume teenuseid nii valitsustele kui ka mis tahes suuruses ettevõtetele, erinevates tööstusharudes ja valdkondades.
Me ei keskendu ainult avalikkuse arvamusele, vaid ka arusaamale, mis tekitab suurt ostuhuvi erinevatet toodete või teenuste puhul.
Avalik arvamus on väga tähtis, kuid keskendume lisaks sellele ka sellele, mis paneb inimesi tooteid või teenuseid tahtma ja ostma.Kuidas me eristume

Kui teil on hetkel veebipõhine mainehaldusprobleem, saame pakkuda just selliseid tööriistu ja lahendusi, mida vajad probleemi tuvastamiseks ja otsingumootorist eemaldamiseks. Kui Sul pole veel brändikuvandiga probleeme tekkinud, siis aitame probleemi tekkimist vältida mainekontrolli tarkvaraga. Pakume võimalust olla igal ajal olla kursis sellega, mida Sinu kaubamärgi kohta digitaalsel maastikul räägitakse.

Alustame
sinu projektiga


Keskendume funktsionaalsusele ja kasutatavusele ning koolitame Sind oma veebilehte haldama kui ettevõtte väärtuslikku vara. Pingutame selle nimel, et tagada sisu edastamine viisil, mis võimaldab külastajatel mugavalt leida vajalik informatsioon. Lõpptulemuseks on meeldiv ja tulemuslik kasutajakogemus.


RÄÄGIME VÕIMALUSTEST

Tehtud tööd

Loome sildu veebitehnoloogias, et ühendada kliendi eesmärk tegelikkusega

PORTFOOLIO