Our company
MARINE DIGITAL LTD.
Reg. 12952059, Kura tn 1a, 11218,
Tallinn, Estonia VAT: EE102274116
Work Inquiries
Interested in working with us?
w3b@w3b.ee
+372 56566181
Back

Digiturundus – digiturundusteenused, mis aitavad Su äril kasvada.

 

Taskukohane Digiturundus

Meie lähenemisviis digiturundusele on suunatud Sinu kaubamärgi teadlikkuse tõstmisele, tellimuste kasvatamisele ja lojaalsete püsiklientide arvu suurendamisele. Õigesti tehtud digireklaamiga ei ole ükski sent raisatud ja tulemused on täpselt mõõdetavad.

E-maili Turundus

Disaini kaasahaaravaid e-maili turunduskampaaniaid lihtsalt ja kiiresti (drag-and-drop lahendusega). Efektiivsed ja ilusad e-mailid mis toimivad igas e-maili lugejas ja seadmes. Võimaldame mugavaid lahendusi, et koostada ja saata kiirelt e-maili kampaaniaid, mis toovad ka oodatud tulemusi.

Monitoori kampaaniaid. Jälgi aruandeid.

Oma turunduskampaaniate toimivuse jälgimine on lihtsam EasyWeb e-maili turunduse tarkvaraga. EasyWeb annab võimaluse saada ülevaadet sellest, paljud e-maili avasid, uudiskirjast loobusid, milline oli klikkimise määr ning paljud kirja ei avanud. Lahendus pakub laia valikut võimalusi analüüsida ja tõlgendada kampaaniate toimivust graafikute ja andmetega, mille põhjal on võimalik tõsta kampaaniate edukust.

Käivita e-maili kampaania ja taga selle edukus.

E-maili kampaaniaid on võimalik saata mis tahes ajal, olenemata võimalustest- käbi lauaarvuti, telefoni või muu seadme. Kampaaniad on hoiustatud pilveserverites ja neile on võimalik ligi pääseda igal ajal. Ajasta oma kampaaniad või saada need välja kohe. Jälgi reaalajas kampaania toimivust ja statistikat. Kõrged kirjade avamise määrad on garanteeritud, kuna saame pidevat tagasisidet kõigilt internetiteenunste pakkujatelt.

Sotsiaalmeedia turundus

Võimsa kommunikatsiooni tööriistana, sotsiaalmeedia annab ettevõtetele võimaluse jõuda oma klientideni seal, kus nad igapäevaselt asuvad. Olles aktiivne erinevates sotsiaalmeedia kanalites on võimalik edukalt kasvatada brändituntust ja kliendibaasi. Kui sotsiaalmeedia turundust õigesti teha, toetab see ka teisi turrundustehnikaid – otsingumootori optimeerimist ehk SEO’d ja otsingumootori turundust. Kasuteguriteks sotsiaalmeedias aktiivse kohaloleku puhul SEO-ga on naturaalsed lingid, liiklus, teadlikkus, brändituntus ja maineväärtus. Kui Sa ei leia piisavalt aega sotsiaalmeedias toimetamiseks või sooviksid paremaid tulemusi, siis aitame strateegiate loomisega, haldamisega või reklaamidega.

Mis on sotsiaalmeedia turundus?

Sotsiaalmeedia turundus on üks digiturunduse võimalustest, mis rakendab erinevaid sotsiaalmeediavõrgustikke turunduskommunikatsiooni ja brändingu eesmärkide saavutamiseks. Sisu, videote ja piltide erinevates sotsiaalmeedia kanalites jagamine turunduslikel eesmärkidel ning reklaamimine on ühede põhilised tegevused sotsiaalmeedia turunduses.

Kuidas meie saame aidata?

Meie meeskond koosneb seltskondlikest inimestest ning uued koostööpartnerid tulevad põhiliselt soovituste pealt, kes teavad, kuidas me suudame tulemusi tuua. Soovitame teil rääkida otse meie klientidega, et aru saada, kes me oleme ja mida me teeme. Meie sotsiaalmeedia hinnakujundus on indvidiuaalne iga kliendi puhul tulenevalt kliendi hetkesituatsioonist ja eesmärkidest.

Miks on vajalik sotsiaalmeedia haldamine?

Sinu kliendid on sotsiaalmeedias.

Olenemata ettevõtte tegevusvaldkonnast, külastavad Sinu kliendid sotsiaalmeediat igapäevaselt. On väga oluline olla oma klientidele nähtav ka sotsiaalmeedias, et Sinu bränd oleks neile tuttav ja alati esimene valik.

Inimesed otsivad sinu ettevõtet.

Kui Sinu ettevõte pakub mõningaid tooteid või teenuseid, siis võid kindel olla, et kuskil on inimesi, kes neist toodetest-teenustest räägib või just praegusel hetkel neid otsib. Meie sotsiaalmeedia haldamise teenus aitab Sinu ettevõttel ühineda selle vestlusega ja kasvatada oma kliendibaasi.

Sinu ettevõttest räägitakse sotsiaalmeedias.

On tähtis jälgida, mida kliendid Sinust sotsiaalmeedias räägivad ja vastama nende muredele. Keskendume Sinu ettevõtte toodete või teenuste positiivsete külgede esiletoomisega ja leiame lahendused negatiivsetele märkustele.

Ettevõtted väärivad professionaalset sotsiaalmeedia haldust. 

Paljudel ettevõtte omanikel või turundusjuhtidel ei ole piisavalt aega, et hallata kõiki ettevõttega seotud sotsiaalmeedia kanaleid. Kõigil meie sotsiaalmeedia spetsialistidel on sotsiaalmeedia haldamise sertifikaadid ja saame pakkuda tuge turunduseesmärkide täitmisel ja kliendibaasi kasvatamisel.

Mobiilseadme põhine turundus

Mobiilseadmete põhine turundus on hiljutiseim lähenemine, mis aitab Sinul tuua rohkem uusi kliente – kliente, kes kulutavad rohkem raha ja tihedamini! Aitame Sul lansseerida eduka ja kasumliku mobiilseadmetele suunatud turunduskampaania, et leida tee oma klientideni ja kasvatada püsiklientide arvu.

Mida me teeme

Digiturundusest on saanud üks populaarsemaid turundusmeetodeid. Suur hulk mobiilseadmete kasutajaid vähendab aga veebiturunduse kampaaniaid. Kuna mobiilseadmete kasutajaid on rohkem, oleks mobiilseadmete turunduskampaania tõhusus ja võimalik edu palju suurem kui võib oodata veebikasutajatele suunatud turunduskampaanialt.

Meie mobiilseadme turunduse teenused

  • Mobiilseadme kasutajatele suunatud veebilehed
  • SMS turundus
  • Mobiilseadmete otsingukampaaniad
  • HTML5 ja CSS3
  • Mobiilseadme põhine e-kaubandus
  • 2D vöötkoodid/QR koodid
  • Mobiilseadmete aplikatsioonide (äppide) arendamine
  • Mobiilseadmete display kampaaniad

Alustame sinu projektiga

Aitame kasvatada sinu äri ja täita seatud eesmärke.

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

ANALÜÜTIKA E-POOD KODULEHED SEO

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

Gramina-equest.com on suurim hobuste toidu, toidulisandite ning ratsutajatele suunatud varustuse müügiga tegelev e-pood – märkimisväärne kvaliteet ja personaalne lähenemine iga kliendi puhul. Disainisime lahenduse,…

View Project

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

Mis oli projekti eesmärk? Luua uus majutusega tegeleva ettevõtte koduleht  broneeringute süsteemiga – Hotelli koduleht Esitleda kinnisvara, tubasid ja tegevusi Toscana piirkonnas Teha lihtsaks…

View Project

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

Rofimi.com on tuntud ürituste korraldamisega tegelev ettevõte Itaalias, kes pakub laia valikut luksusürituste teenuseid. Tegelesime arenduse, disaini, veebilehe kiiruse, SEO, Analyticsi ja E-maili turundusega.…

View Project