Our company
MARINE DIGITAL LTD.
Reg. 12952059, Kura tn 1a, 11218,
Tallinn, Estonia VAT: EE102274116
Work Inquiries
Interested in working with us?
w3b@w3b.ee
+372 56566181
Back

Merit Activa ja WordPressi (WooCommerce) API liidestamine ehk integratsioon ja sünkroniseerimine

Merit Activa ja WordPressi (Woocommerce) API integratsioon ja sünkroniseerimine

Kiire ja täpne tellimuste, laoseisude ja kliendiandmete haldamise võimekus on mis tahes e-kaubanduse ettevõtte edu võti. Seetõttu on oluline ühendada oma WordPressi WooCommerce pood Merit Activaga andmete sünkroniseerimiseks ja automatiseerimiseks.

Integratsioon on võimalik ainult Merit PRO paketiga!

Merit Activa on võimas pilvepõhine ERP-süsteem, mis pakub ettevõtetele terviklikku tööriistade komplekti tellimuste, inventuuri ja kliendiandmete haldamiseks. Ühendades oma WordPress WooCommerce poe Merit Activaga, saate automatiseerida paljud aeganõudvad ülesanded, mis kaasnevad e-kaubanduse äri pidamisega, näiteks varude haldamine ja tellimuste töötlemine.

 

Oma WordPress WooCommerce poe ühendamine Merit Activaga on lihtne, tänu võimsatele API-dele, mis on saadaval. Õige API ühendusega saate sünkroniseerida oma tellimused, varud ja kliendiandmed reaalajas, tagades, et teie äri on alati ajakohane viimase informatsiooniga.

 

Kuid WordPress WooCommerce poe ühendamise eelised Merit Activaga ulatuvad kaugemale lihtsast sünkroniseerimisest ja automatiseerimisest. Integreerudes Merit Activaga, saate juurdepääsu võimsatele aruandlus- ja analüütikavahenditele, mis aitavad teil teha paremaid äriotsuseid. Saate jälgida oma müüki ja varusid reaalajas, tuvastada trende ja mustreid ning teha andmepõhiseid otsuseid, mis aitavad teil oma äri kasvatada.

 

Marine Digital Ltd.-s mõistame sujuva andmesünkroniseerimise ja automatiseerimise tähtsust e-kaubandusettevõtete jaoks. Seetõttu pakume ekspertteenuseid, et aidata teil oma WordPress WooCommerce poodi kiiresti ja lihtsalt Merit Activaga ühendada. Meie kogenud arendajate meeskonnal on oskused pakkuda seda teenust madala kuluga, tagades, et saate oma raha eest maksimaalse väärtuse.

 

Ärge laske andmesünkroniseerimise ja automatiseerimise vaevadel aeglustada oma e-kaubanduse äri. Võtke täna ühendust Marine Digital Ltd.-ga ja laseme me aidata teil ühendada oma WordPress WooCommerce pood Merit Activaga. Meie abiga saate automatiseerida oma äriprotsesse ja teha paremaid äriotsuseid, samal ajal aega ja raha säästes.

Vajate MeritActivat integreerida oma e-kaubandusega?

Mida saate valmis Merit Activa pistikprogrammiga?

  1. Tellimuste sünkroniseerimine: See sünkroniseerimine võimaldab teil kanda tellimused WooCommerce’ist Merit Activasse, kaasa arvatud tellimuse üksikasjad nagu kliendiinfo, tooted ja hinnad. Sünkroniseerimise saab seadistada toimuma automaatselt, mis säästab aega ja vähendab vigade võimalust.
  2. Laoseisu sünkroniseerimine: Selle sünkroniseerimisega saate kanda toote laoseisu info Merit Activast WooCommerce’i. See tagab, et teie veebisaidil kuvatavad laoseisu tasemed on alati ajakohased ja täpsed. Sünkroniseerimise saab samuti seadistada toimuma automaatselt, mis kõrvaldab vajaduse käsitsi uuenduste järele.
  3. Kliendiinfo sünkroniseerimine: See sünkroniseerimine võimaldab teil kanda kliendiinfo WooCommerce’ist Merit Activasse, kaasa arvatud nimi, aadress, e-mail ja telefoninumber. See tagab, et teie kliendiandmed on alati mõlemas süsteemis ajakohased, mis võib aidata tellimuste töötlemisel ja klienditeeninduses.
  4. Toodete sünkroniseerimine: Uute toodete importimine e-kaubandusse ja nende eemaldamine, mis on laost otsas või mida enam ei müüda.

Kokkuvõttes võimaldavad lehel kirjeldatud erinevad andmesünkroniseerimised sujuvat integratsiooni WooCommerce’i ja Merit Activa vahel. Andmete automaatse ülekandmise abil kahe süsteemi vahel saavad ettevõtted säästa aega ja vähendada vigade võimalust. Samuti tagab see, et kogu informatsioon on ajakohane ja täpne, mis võib parandada klienditeenindust ja äriotsuste tegemist.

Integratsiooni KKK

Millised on nõuded alustamaks integratsiooni MeritActivaga?

  • Teil peab olema Merit Activa konto PRO litsentsiga.
  • Vähemalt üks ladu Merit Activas ja 1 toode, et saaksime testida.
  • Woocommerce pood peab olema üles seatud ja töötama.

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

ANALÜÜTIKA E-POOD KODULEHED SEO

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

Gramina-equest.com on suurim hobuste toidu, toidulisandite ning ratsutajatele suunatud varustuse müügiga tegelev e-pood – märkimisväärne kvaliteet ja personaalne lähenemine iga kliendi puhul. Disainisime lahenduse,…

View Project

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

Mis oli projekti eesmärk? Luua uus majutusega tegeleva ettevõtte koduleht  broneeringute süsteemiga – Hotelli koduleht Esitleda kinnisvara, tubasid ja tegevusi Toscana piirkonnas Teha lihtsaks…

View Project

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

Rofimi.com on tuntud ürituste korraldamisega tegelev ettevõte Itaalias, kes pakub laia valikut luksusürituste teenuseid. Tegelesime arenduse, disaini, veebilehe kiiruse, SEO, Analyticsi ja E-maili turundusega.…

View Project