Our company
MARINE DIGITAL LTD.
Reg. 12952059, Kura tn 1a, 11218,
Tallinn, Estonia VAT: EE102274116
Work Inquiries
Interested in working with us?
w3b@w3b.ee
+372 56566181
Back

DIGITAALNE BRÄNDING

Digitaalne bränding & Mainehaldus

Äris on maine ülimalt oluline. Tänu sotsiaalmeediale ja arvamuste keskkondadele nagu Yelp või TripAdvisor, on Sul võimalik kiiresti kasvatada oma digitaalset mainet. On ainult üks probleem- internet on pidevas muutuses ja ühe vale sammuga võid Sa kukkuda sama kiiresti, kui ka tõusid 5-tärni reitinguni.

Kogemused

Me teame, et erinevatel ettevõtetel ja isikutel on erinevad reputatsiooni vajadused. Uurisime ja vaatasime üle kümneid mainehaldusteenuseid ja võimalusi, ja oleme leidnud meie silmis parimad lahendused nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.
Pakume teenuseid nii valitsustele kui ka mis tahes suuruses ettevõtetele, erinevates tööstusharudes ja valdkondades.
Me ei keskendu ainult avalikkuse arvamusele, vaid ka arusaamale, mis tekitab suurt ostuhuvi erinevatet toodete või teenuste puhul.
Avalik arvamus on väga tähtis, kuid keskendume lisaks sellele ka sellele, mis paneb inimesi tooteid või teenuseid tahtma ja ostma.

Kuidas me eristume

Kui teil on hetkel veebipõhine mainehaldusprobleem, saame pakkuda just selliseid tööriistu ja lahendusi, mida vajad probleemi tuvastamiseks ja otsingumootorist eemaldamiseks. Kui Sul pole veel brändikuvandiga probleeme tekkinud, siis aitame probleemi tekkimist vältida mainekontrolli tarkvaraga. Pakume võimalust olla igal ajal olla kursis sellega, mida Sinu kaubamärgi kohta digitaalsel maastikul räägitakse.

Alustame sinu projektiga

Aitame kasvatada sinu äri ja täita seatud eesmärke.

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

ANALÜÜTIKA E-POOD KODULEHED SEO

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

Gramina-equest.com on suurim hobuste toidu, toidulisandite ning ratsutajatele suunatud varustuse müügiga tegelev e-pood – märkimisväärne kvaliteet ja personaalne lähenemine iga kliendi puhul. Disainisime lahenduse,…

View Project

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

Mis oli projekti eesmärk? Luua uus majutusega tegeleva ettevõtte koduleht  broneeringute süsteemiga – Hotelli koduleht Esitleda kinnisvara, tubasid ja tegevusi Toscana piirkonnas Teha lihtsaks…

View Project

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

Rofimi.com on tuntud ürituste korraldamisega tegelev ettevõte Itaalias, kes pakub laia valikut luksusürituste teenuseid. Tegelesime arenduse, disaini, veebilehe kiiruse, SEO, Analyticsi ja E-maili turundusega.…

View Project