Our company
MARINE DIGITAL LTD.
Reg. 12952059, Kura tn 1a, 11218,
Tallinn, Estonia VAT: EE102274116
Work Inquiries
Interested in working with us?
w3b@w3b.ee
+372 56566181
Back

Firmast

MEIE LUGU

Oleme veebiarenduse ja digiturundusega tegelev agentuur ja keskendume kvaliteedile, innovatsioonile ja kiirusele. Me kasutame W3B-is ära tehnoloogiat selliselt, et saaksime oma klientidele pakkuda kasumlikke tulemusi ja aidata neil äriliselt kasvada. Peame väga oluliseks tulemusterohket tööeetikat, ausust ja edukaid lõpptulemusi. Läbi aastate oleme W3B-is suutnud luua auhinnatuid disainilahendusi, samal ajal võimaldada klientidele paremat kohalolekut veebis .

Creative Impact
0%

Filosoofia

Meie filosoofia – luua leht, mida iga ettevõtja soovib: lihtne leida, stiilne ja maitsekas, kiire, mobiilisõbralik ning efektiivne müügikanal.

Missioon

Oleme kogu oma toodete ja teenuste protsessi kavandanud selliselt, et pakume kõike, mida väikeettevõtted algfaasis vajavad – kiireid ja mugavaid tulemusi ning probleemideta kogemusi. Anname oma klientidele täieliku kontrolli oma veebisaidi üle, ja seda ilma naeruväärse hinnasildita. Meie sõbralik meeskond pakub oma kogemusi ja teadmisi ka pärast veebilehe valmis saamist .

DISAINI MEESKOND

Tunnustame tõsiasja, et kasutusmugavus, funktsionaalsus ning visualiseerimine on liideste või veebilahenduste kujundamisel kolm kõige olulisemat tegurit. Kasutades sellist lähenemist kindlustame koostöö puhul kommunikatsiooni ja turunduseesmärkide saavutamise loodava kujunduse kaudu. Teeme koos ära ja viime Su idee ellu!

ARENDAJATE MEESKOND

Arendusteenuseid pakkuva ettevõttena on meil W3B-is ulatuslikud kogemused suure jõudlusega, rohkete funktsionaalsustega rakenduste ja lahenduste loomisel. Meil on kogemusi enim mobiilseadmete platvormidele, nagu näiteks iOS, Android, BlackBerry OS ja Windows Mobile’ile rakenduste arendamisel. W3B-i arendajad saavad luua õige lahenduse, mis vastab Sinu ettevõtte- ja valdkonnapõhistele vajadustele.

Tehtud tööd

Mõned kliendid kes meid usaldab.

Berkshire Hathaway, 2019
www.bhathaway.com

HSBC Holdings, 2018
www.hsbc.com

Unilever, 2017
www.uniliver.com

Naspers, 2016
www.naspers.com

Allianz, 2016
www.allianz.com

0

designers and developers

0

awards for digital innovation

Alustame Teie
projektiga

Aitame kasvatada sinu äri ja täita seatud eesmärke.