Our company
MARINE DIGITAL LTD.
Reg. 12952059, Kura tn 1a, 11218,
Tallinn, Estonia VAT: EE102274116
Work Inquiries
Interested in working with us?
w3b@w3b.ee
+372 56566181
Back

WordPress hooldus

Miks on WordPress veebilehe hooldus oluline?

WordPress lehekülje loomine ja arendamine peaks olema enamat, kui kõigest ühekordne tegevus. Koduleht on levinud tööriist, mis väljendab ettevõtte brändi, aitab reklaamida tooteid ja tuua uusi kliente. Koduleht on kui tänapäeva visiitkaart. 2019. aastal, 97% klientidest otsisid ettevõtet internetist. Kui Sinu koduleht on maas või katki, siis potentsiaalsed kliendid leiavad Sinu konkurendi.

Viimaste aastatetega on  WordPress  kasvanud populaarseimaks sisuhaldustarrkvaraks maailmas. Rohke WordPressi kasutajate arv tagab jätkusuutliku arengu ja võimaldab laia valikut funktsionaalsust ja võimalusi nii arendajatele kui ka kasutajalele. Teisest küljest aga, suur hulk võimalusi tähendab suuremat vajadust pidevate uuenduste tegemiseks ja tuleb jälgida lehekülje sujuvat toimimist.

W3b.ee-l on lahendus!

Korduvad pahatahtlikud rünnakud Eesti lehtedel on tõstatanud suurema vajaduse WordPressi lehtede hoolduse järele. Pakume oma kleintidele pool-automaatseid hoolduslahendusi WordPressi lehtedele.
Hooldustööd tagavad kodulehe toimivuse ja kodulehte hooldades on võimalik hoiduda selle katki minemisest või kaitsta pahatahtlike rünnakute eest – hoiame lehel pidevalt silma peal ja väldime võimalust, et koduleht on maas omanikele endale teadmata. Seadistame spetsiaalse tarkvara lehele, mis hoiab silma peal selle toimivusel ja laeb alla koheselt uuendused, kui need välja tulevad. Sellise tarkvaraga saame garanteerida maksimaalse kodulehe turvalisuse.

Alati on odavam investeerida maja tuleohutusseadmetesse, kui hiljem põlenud maja renoveerida! 

Kui veebileht satub pahavara rünnaku ohvriks, siis lehe omanikud kannatavad rahaliselt nii otseselt kui ka kaudselt. Otsesele kahjule viitab pahavara eemaldamine leheküljelt ning kaudne kahju on reputatsiooni langus nii klientide kui ka otsingumootorite silmis.

Veebihaldus annab meelerahu, et koduleht on ajakohane. WordPressi hooldus vähendab riski langemaks automaatsete või tahtlike pahavara rünnakute ohvriks.

Meie spetsialistid monitoorivad ja toetavad igapäevaselt laia valikut kodulehti. Oleme teadlikud haavatavustest ja turvaaukudest tarkvaras ja uuendame lehte igal võimalusel.

Tulemus: Jätkusuutlik, turvaline ja ajakohane veebisait, mis on klientidele alati kättesaadav.

Alustame sinu projektiga

Aitame kasvatada sinu äri ja täita seatud eesmärke.

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

ANALÜÜTIKA E-POOD KODULEHED SEO

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

Gramina-equest.com on suurim hobuste toidu, toidulisandite ning ratsutajatele suunatud varustuse müügiga tegelev e-pood – märkimisväärne kvaliteet ja personaalne lähenemine iga kliendi puhul. Disainisime lahenduse,…

View Project

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

Mis oli projekti eesmärk? Luua uus majutusega tegeleva ettevõtte koduleht  broneeringute süsteemiga – Hotelli koduleht Esitleda kinnisvara, tubasid ja tegevusi Toscana piirkonnas Teha lihtsaks…

View Project

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

Rofimi.com on tuntud ürituste korraldamisega tegelev ettevõte Itaalias, kes pakub laia valikut luksusürituste teenuseid. Tegelesime arenduse, disaini, veebilehe kiiruse, SEO, Analyticsi ja E-maili turundusega.…

View Project