Our company
MARINE DIGITAL LTD.
Reg. 12952059, Kura tn 1a, 11218,
Tallinn, Estonia VAT: EE102274116
Work Inquiries
Interested in working with us?
w3b@w3b.ee
+372 56566181
Back

SOTSIAALMEEDIA TURUNDUS

Sotsiaalmeedia Turundus

Võimsa kommunikatsiooni tööriistana annab sotsiaalmeedia ettevõtetele võimaluse jõuda oma klientideni seal, kus nad igapäevaselt asuvad. Olles aktiivne erinevates sotsiaalmeedia kanalites on võimalik edukalt kasvatada brändituntust ja kliendibaasi. Kui sotsiaalmeedia turundust õigesti teha, toetab see ka teisi turrundustehnikaid – veebilehe otsingumootorile optimeerimist ehk SEO’d ja otsingumootori turundust. Kasuteguriteks sotsiaalmeedias aktiivse kohaloleku puhul SEO-ga on naturaalsed lingid, liiklus, teadlikkus, brändituntus ja maineväärtus. Kui Sa ei leia piisavalt aega sotsiaalmeedias toimetamiseks või sooviksid paremaid tulemusi, siis aitame strateegiate loomisega, haldamisega või reklaamidega.

MEIE TEENUSED

SOTSIAALMEEDIA STRATEEGIA LOOMINE

Pakume konsultatsiooni teenuseid sotsiaalmeedia strateegia koostamisel, et aidata Sinul jõuda oma äriliste eesmärkideni sotsiaalmeedia võrgustike kaudu.

SOTSIAALMEEDIA REKLAAMIDE HALDUS

Koostame ja haldame strateegiliselt läbi mõeldud reklaamkampaaniaid; oleme õnnelikud väga positiivse tagasiside eest oma klientidelt.

SOTSIAALMEEDIA SISULOOME

Aitame sotsiaalmeedia postituste loomise ja levitamisega, et aidata Sinu äril turundada oma pakkumisi läbi sotsiaalmeedia kanalite.

Mis on sotsiaalmeedia turundus?

Sotsiaalmeedia turundus on üks digiturunduse võimalustest, mis rakendab erinevaid sotsiaalmeediavõrgustikke turunduskommunikatsiooni ja brändingu eesmärkide saavutamiseks. Sisu, videote ja piltide erinevates sotsiaalmeedia kanalites jagamine turunduslikel eesmärkidel ning reklaamimine on ühede põhilised tegevused sotsiaalmeedia turunduses.

Miks on vajalik sotsiaalmeedia haldamine?

 

Sinu kliendid on sotsiaalmeedias.

Olenemata ettevõtte tegevusvaldkonnast, külastavad Sinu kliendid sotsiaalmeediat igapäevaselt. On väga oluline olla oma klientidele nähtav ka sotsiaalmeedias, et Sinu bränd oleks neile tuttav ja alati esimene valik.

 

Inimesed otsivad sinu ettevõtet.

Kui Sinu ettevõte pakub mõningaid tooteid või teenuseid, siis võid kindel olla, et kuskil on inimesi, kes neist toodetest-teenustest räägib või just praegusel hetkel neid otsib. Meie sotsiaalmeedia haldamise teenus aitab Sinu ettevõttel ühineda selle vestlusega ja kasvatada oma kliendibaasi.

 

Sinu ettevõttest räägitakse sotsiaalmeedias.

On tähtis jälgida, mida kliendid Sinust sotsiaalmeedias räägivad ja vastama nende muredele. Keskendume Sinu ettevõtte toodete või teenuste positiivsete külgede esiletoomisega ja leiame lahendused negatiivsetele märkustele.

 

Ettevõtted väärivad professionaalset sotsiaalmeedia haldust. 

Paljudel ettevõtte omanikel või turundusjuhtidel ei ole piisavalt aega, et hallata kõiki ettevõttega seotud sotsiaalmeedia kanaleid. Kõigil meie sotsiaalmeedia spetsialistidel on sotsiaalmeedia haldamise sertifikaadid ja saame pakkuda tuge turunduseesmärkide täitmisel ja kliendibaasi kasvatamisel.

OUR SERVICES

STRATEEGIA KOOSTAMINE

REKLAAMIDE HALDUS

KOGUKONNA JUHTIMINE

EFEKTIIVNE SISULOOME

TULEMUSTE MÕÕTMINE JA RAPORTEERIMINE

Kuidas meie saame aidata?

Meie meeskond koosneb seltskondlikest inimestest ning uued koostööpartnerid tulevad põhiliselt soovituste pealt, kes teavad, kuidas me suudame tulemusi tuua. Soovitame teil rääkida otse meie klientidega, et aru saada, kes me oleme ja mida me teeme. Meie sotsiaalmeedia hinnakujundus on indvidiuaalne iga kliendi puhul tulenevalt kliendi hetkesituatsioonist ja eesmärkidest.

Alustame sinu projektiga

Aitame kasvatada sinu äri ja täita seatud eesmärke.

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

ANALÜÜTIKA E-POOD KODULEHED SEO

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

ANALÜÜTIKA KODULEHED Logo SEO

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

Gramina-equest.com on suurim hobuste toidu, toidulisandite ning ratsutajatele suunatud varustuse müügiga tegelev e-pood – märkimisväärne kvaliteet ja personaalne lähenemine iga kliendi puhul. Disainisime lahenduse,…

View Project

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

Mis oli projekti eesmärk? Luua uus majutusega tegeleva ettevõtte koduleht  broneeringute süsteemiga – Hotelli koduleht Esitleda kinnisvara, tubasid ja tegevusi Toscana piirkonnas Teha lihtsaks…

View Project

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

Rofimi.com on tuntud ürituste korraldamisega tegelev ettevõte Itaalias, kes pakub laia valikut luksusürituste teenuseid. Tegelesime arenduse, disaini, veebilehe kiiruse, SEO, Analyticsi ja E-maili turundusega.…

View Project