Enam kui 10 aasta pikkune kogemus veebidisaini ja digiturunduse valdkonnas. Meie juures on teil võimalik leida vastus kõigile oma veebipõhistele vajadustele. Teeme Teile kodulehe, mis on internetist hästi leitav, toob rohkem külastajaid ja seeläbi ka rohkem kliente.Kodulehe tegemine

Teie veebileht on teie identiteet. Unikaalne ja toimiv veebileht on olulisel kohal iga brändi loomises ja selle turundamises.

Küsi pakkumist

E-poe tegemine

Meie paindlik lähenemine internetimüügi arendamisele on suunatud soovile luua innovatiivne ja toimiv, mitmekeelne platvorm, mis toetaks hästi teie klientide vajadusi.

Küsi hinda

SEO optimeerimine

Esimesena klientideni jõudmine on oluline. Meie SEO spetsialistid aitavad teil terve veebileht ehitada üles SEO peale mõeldes, nii jõuate otsingutulemuste top 10-sse.

Küsi pakkumist

Digiturundus teenused

Meie eesmärk on aidata teil suurendada protsenti neist lehekülastajatest, kes päriselt ostu teevad, minimeerida teie reklaamikulud ja maksimeerida teie kohalolu veebis – selliselt jõuate suurte inimrühmadeni, kellele teie pakutavad teenused korda lähevad.

Küsi hinda


Alustagem projektiga!

On aeg alustada oma ettevõtte kasvatamist tänapäevaste ja taskukohaste IT-lahendustega ning tõsta oma müüginumbreid tänu SEO optimeerimisele.


Kodulehtede Tegemine & Digiturunduse Teenused

Me pakume laia valikut veebidisaini ja veebiarenduse valdkonna teenuseid:

Sihtlehed, e-kaubandus, ettevõtete veebilehed, LMS-süsteemid, blogid ja foorumid, foto- ja videogaleriid, brändi identiteet (CVI), logod, flaierid, bännerid, visiitkaardid ja veel! Teil on ka ligipääs kõik-ühes meedialahendustele, sh e-kirja põhine ja digitaalturundus, kuid ka Google Ads platvormi kasutamine ja sotsiaalmeedialahendused.


WordPress Kodulehed

WordPress on kõige võimsam turul saadaolev CMS-süsteem, mille kasutamisel on arvukalt võimalusi. Seda kasutatakse enam kui 74 miljoni veebilehe käitamiseks ja parim osa selle kasutamisest – te ei pea kirjutama ridagi koodi. Kasutajad saavad kirjutada ja toimetada blogisid, lisada erinevaid funktsionaalsuseid oma veebilehele. Kõike seda on võimalik teha, kasutades intuitiivset lahendust lehe redigeerimiseks.

E-poodide lahendused

W3B eesmärgiks on arendada e-poodide jaoks välja WordPress ja WooCommerce põhiseid lahendusi, millega suudame vastata 99% kasutajate vajadustele. Tingituna sellest, et tegemist on avatud lähtekoodiga süsteemidega, on võimalik neid skaleerida täpselt teie vajadustele vastavalt. Samuti on olemas palju erinevaid pistikprogramme, mis võimaldavad luua teile dünaamilise ja hästitoimiva veebilehe, mis vastab teie ettevõtte ja teie klientide vajadustele.

Digiturundus ja reklaamid

Veebilehed ilma korraliku turunduseta on kui unustatud raamatud raamatukogus. Ärge laske oma veebilehel manduda ja jääda sellesse kategooriasse. Me pakume teile suurepäraseid turundusteenuseid vastavalt neile kolmele aspektile: kliendivajaduste mõistmine, konkurentide turuseisundi hindamine ja teie eelarvele vastav turundusstrateegia. Seades fookuse suunatud reklaami ostmisele, leiame teile just need kliendid, kes on huvitatud teie teenustest – see aitab ühtlasi tõsta teie veebilehte läbivat liiklust.


99%
RAHULOLEVAT KLIENTI
18
NOMINATSIOONI
200+
KODULEHTE
25
E-POODE

Meie PROJEKTID

Me lubame, et teie veebilehel olev sisu jõuab klientideni külastajasõbralikul viisil, intuitiivse lahendusena, mis aitab teie klientidel teie toodetele ja teenustele kergesti ligi pääseda. Meie eesmärk on luua meeldiv ja kasutoov kasutajakogemus, mis jääks meelde nii, et tooks kasutaja teie juurde tagasi. Luues võimekuse kasutajagruppide määramiseks, e-kirja teel toimuvaks turunduseks ja chati-funktsiooni pakkumiseks teie veebilehel, oleme suutelised teie veebilehe külastajatest tegema teie toodete ja teenuste ostjad!

Helista meile

Võid meile helistada: +372 555 67 559 (Eesti)
Meiega saab ühendust iga päev 09:00 kuni 17:00. Tähelepanek: me ei paku hinnapakkumisi telefoni teel. Palume esitada detailne projekti kirjeldus e-kirja teel. Aitäh!

Helista


Online messenger

Kirjuta meile ükskõik milliste võimalike küsimustega. Meiega on võimalik vestelda läbi lehekülje alumises paremas nurgas oleva vestluskasti.

Räägime (Tšätt)Kodulehe tegemise KKK

Web Design FAQ art image

Kui palju veebilehe loomine aastal 2020 maksab?

Lihtne veebileht võib maksta 50 €, sihtleht kampaania läbiviimiseks on hinnaga alates 200 €; ettevõtte veebilehe loomine maksab vähemalt 790 €, e-poe loomisel tuleb arvestada hinnaga vähemalt 1500 €. Veebilehe hind sõltub ajast, mis kulub meil projekti teostamiseks; meie tehtud hinnapakkumisega saate projekti mahust täieliku ülevaate. Meie tegevus toob teile tulemuse: külastused, kliendid, müügi - lõpuks on just see kõige olulisem.

Millest veebileht koosneb?

Veebilehel on tavaliselt päis (navigatsiooniriba), kehaosa (peamine sisu) ja jalus (kontaktteave). Veebilehti on aga erinevaid. Kõige olulisem on järgida põhimõtet, et veebilehe väärtuslik sisu on sellises kohas, kust veebilehe külastaja selle kergesti üles leiab.

Kui kaua kulub aastal 2020 veebilehe valmimiseks?

Lihtsad veebilehed võivad valmida päeva või nädalaga, kuid keerukamad mitme kuu või isegi aastaga. Tavapärane on see, et kliendile toimiva ja erivajadustele vastava veebilehe valmis saamiseks kulub ca 30 kuni 45 päeva.

Mille pean enne veebilehe tellimist valmis mõtlema?

Teil peab olema ülevaade oma ärilistest eesmärkidest ja sellest, mida soovite veebilehega saavutada. Eesmärgita veebilehed tähendavad ressursi raiskamist ja ei too ka soovitud tulemusi. Teil peab olema selge arusaam sellest, kes te olete, mida te teete, kes on teie konkurendid ja milliseid külastajaid soovite veebilehel näha. Seejärel saame koos valida välja õiged värvid, kirjatüübid ja disaini, mis teile kõige paremini sobib.

Kas peaksid ise valmistama uue veebilehe jaoks ette pildid ja sisu?

Kui tegelete kirjutamise või fotograafiaga, siis miks mitte! Enamike klientide puhul soovitame tellida turundusfotod või lasta professionaalil oma teenuste ja toodete kohta teha pildid. Õnneks saame teid sellega aidata.

Kuidas uus veebileht teie agentuurist tellida?

Võtke meiega ühendust! Meile saab kirjutada e-kirja, helistada, võtta ühendust Facebooki ja kontaktvormi kaudu või vestelda meiega chati kaudu – valige välja kontaktmeetod, mis teile kõige paremini sobib. Me vastame teile hiljemalt 72 tunni jooksul, tavaliselt ka kiiremini, omapoolse küsimustikuga.

Kas valmis veebilehe juures on võimalik teha väikseid tekstide või piltidega seotud muudatusi?

Jah! Kõik meie veebilehed valmivad visuaalse toimetaja abil, seepärast ei tule piltide või tekstide muutmiseks sügavale koodi sukelduda. Teisisõnu, see on sama lihtne kui pildi lisamine Microsoft Wordi dokumenti.


Veebilehe disainipaketid

Kodulehe paketid

Me loome ja arendame veebilehti, mis teie eesmärkidele vastavad, tõstavad müüginumbreid ja aitavad Google’i otsingutulemustes esile tõusta. Alljärgnevalt märgitud hinnad on hinnangulised ja määratakse kindlaks projekti, selle tehniliste nõuete ja kiireloomulisuse põhjal.

Min. pakett

 • Lihtne üheleheline koduleht. Sobib kampaaniate läbiviimiseks nt Google reklaami jaoks.
 • 1 keel
 • SEO miinimim nõuded

alates 200.- €

Küsi pakkumist
Popular

STANDARD PLAAN

 • Kuni 10 Alamlehte
 • Kuni 3 keelt
 • Templiidi (Valmis disaini) baasil valminud koduleht

alates 790.- €

Küsi pakkumist
Featured

POWER PLAAN

 • Portfoolio, Toodete kataloogid, Väike e-pood
 • Kuni 25 lehte (portfoolio, tooted)
 • Kuni 3 keelt
 • Templiidi peale valmistatud kodulehe lahendus

alates 1250.- €

Küsi pakkumist

ULTIMATE PLAAN

 • Suurem e-pood või korporatiivne koduleht
 • Rätsepadisain
 • Kuni 50 lehte

alates 2550.- €

Küsi pakkumist

Kõik paketid sisaldavad

Serveri seadistus

CMS süsteemi (WordPRess)

Slaider esilehele

Sisutekstide ja piltide panemine

Kontakt vorm

Kohandatav disain mobiiltelefonidele

Sotsiaalmeedia ikoonid

Piltide galerii

SEO optimeerimine

Blogi funktsionaalsus

KlienditugiKasulikku