Our company
MARINE DIGITAL LTD.
Reg. 12952059, Kura tn 1a, 11218,
Tallinn, Estonia VAT: EE102274116
Work Inquiries
Interested in working with us?
w3b@w3b.ee
+372 56566181


Kodulehe ja E-poe arendus

Küsi pakkumist ja tasuta konsultatsiooni siit!
Kuidas saame abiks olla

Meie Teenused

Kodulehe Tegemine

Teie veebileht on teie identiteet. Unikaalne ja toimiv veebileht on olulisel kohal iga brändi loomises ja selle turundamises.

Vaata Rohkem
E-Poe Tegemine

Meie paindlik lähenemine internetimüügi arendamisele on suunatud soovile luua innovatiivne ja toimiv, mitmekeelne platvorm, mis toetaks hästi teie klientide vajadusi.

Vaata Rohkem
SEO Optimeerimine

Esimesena klientideni jõudmine on oluline. Meie SEO spetsialistid aitavad teil terve veebileht ehitada üles SEO peale mõeldes, nii jõuate otsingutulemuste top 10-sse.

Vaata Rohkem
Digiturundus Teenused
Digiturundus Teenused

Meie eesmärk on aidata teil suurendada protsenti neist lehekülastajatest, kes päriselt ostu teevad, minimeerida teie reklaamikulud ja maksimeerida teie kohalolu veebis – selliselt jõuate suurte inimrühmadeni, kellele teie pakutavad teenused korda lähevad.

Vaata Rohkem
Kõik teenused

Alustagem projektiga!

Vaata kindlasti meie

VIIMATI TEHTUD TÖÖD

Tehtud tööd
Meie Põhilised Oskused

KODULEHTEDE TEGEMINE & DIGITURUNDUSE TEENUSED:

Vaata Kõik Teenused
WORDPRESS WEBSITES

WordPress on kõige võimsam turul saadaolev CMS-süsteem, mille kasutamisel on arvukalt võimalusi. Seda kasutatakse enam kui 74 miljoni veebilehe käitamiseks ja parim osa selle kasutamisest – te ei pea kirjutama ridagi koodi. Kasutajad saavad kirjutada ja toimetada blogisid, lisada erinevaid funktsionaalsuseid oma veebilehele. Kõike seda on võimalik teha, kasutades intuitiivset lahendust lehe redigeerimiseks.

E-POODIDE LAHENDUSED

At W3B, we develop e-commerce solutions on WordPress & WooCommerce that can address 99% of your needs. Because they’re open-source systems, they can be scaled to anything you desire. Plenty of plugins allow you to keep your website dynamic and responsive to the business and customer needs.

DIGITURUNDUS JA REKLAAMID

Websites without proper marketing are like forgotten books in a library. Don’t let yourself fall into that category. We offer excellent marketing services in three steps: understand customer needs, analyze competitors’ position, and strategize & fit your budget. By focusing on targeted ads, we hit the clients that are looking for you and boost traffic to your website.

0

KODULEHTE

0 %

RAHULOLEVAT KLIENTI

0

NOMINATSIOONI

0

E-POODE

Helista meile

Võid meile helistada: +372 555 67 559 (Eesti)
Meiega saab ühendust iga päev 09:00 kuni 17:00. Tähelepanek: me ei paku hinnapakkumisi telefoni teel. Palume esitada detailne projekti kirjeldus e-kirja teel. Aitäh!

HELISTA
Online messenger

Kirjuta meile ükskõik milliste võimalike küsimustega. Meiega on võimalik vestelda läbi lehekülje alumises paremas nurgas oleva vestluskasti.

RÄÄGIME (TŠÄTT)

KODULEHE TEGEMISE KKK

Kui palju veebilehe loomine aastal 2023 maksab?

Lihtne veebileht võib maksta 150 €, sihtleht kampaania läbiviimiseks on hinnaga alates 400 €; ettevõtte veebilehe loomine maksab vähemalt 790 €, e-poe loomisel tuleb arvestada hinnaga vähemalt 1500 €. Veebilehe hind sõltub ajast, mis kulub meil projekti teostamiseks; meie tehtud hinnapakkumisega saate projekti mahust täieliku ülevaate. Meie tegevus toob teile tulemuse: külastused, kliendid, müügi - lõpuks on just see kõige olulisem.

Millest veebileht koosneb?

Veebilehel on tavaliselt päis (navigatsiooniriba), kehaosa (peamine sisu) ja jalus (kontaktteave). Veebilehti on aga erinevaid. Kõige olulisem on järgida põhimõtet, et veebilehe väärtuslik sisu on sellises kohas, kust veebilehe külastaja selle kergesti üles leiab.

Kui kaua kulub aastal 2023 veebilehe valmimiseks?

Lihtsad veebilehed võivad valmida päeva või nädalaga, kuid keerukamad mitme kuu või isegi aastaga. Tavapärane on see, et kliendile toimiva ja erivajadustele vastava veebilehe valmis saamiseks kulub ca 30 kuni 45 päeva.

Mille pean enne veebilehe tellimist valmis mõtlema?

Teil peab olema ülevaade oma ärilistest eesmärkidest ja sellest, mida soovite veebilehega saavutada. Eesmärgita veebilehed tähendavad ressursi raiskamist ja ei too ka soovitud tulemusi. Teil peab olema selge arusaam sellest, kes te olete, mida te teete, kes on teie konkurendid ja milliseid külastajaid soovite veebilehel näha. Seejärel saame koos valida välja õiged värvid, kirjatüübid ja disaini, mis teile kõige paremini sobib.

Kas peaksid ise valmistama uue veebilehe jaoks ette pildid ja sisu?

Kui tegelete kirjutamise või fotograafiaga, siis miks mitte! Enamike klientide puhul soovitame tellida turundusfotod või lasta professionaalil oma teenuste ja toodete kohta teha pildid. Õnneks saame teid sellega aidata.

Kuidas uus veebileht teie agentuurist tellida?

Võtke meiega ühendust! Meile saab kirjutada e-kirja, helistada, võtta ühendust Facebooki ja kontaktvormi kaudu või vestelda meiega chati kaudu – valige välja kontaktmeetod, mis teile kõige paremini sobib. Me vastame teile hiljemalt 72 tunni jooksul, tavaliselt ka kiiremini, omapoolse küsimustikuga.

Kas valmis veebilehe juures on võimalik teha väikseid tekstide või piltidega seotud muudatusi?

Jah! Kõik meie veebilehed valmivad visuaalse toimetaja abil, seepärast ei tule piltide või tekstide muutmiseks sügavale koodi sukelduda. Teisisõnu, see on sama lihtne kui pildi lisamine Microsoft Wordi dokumenti.

Võta ühendust

Töö asjad ja päringud
+372 56566181
w3b@w3b.ee

Juriidiline aadress

Marine Digital OÜ
Reg. 12952059, Kura tn 1a, 11218,
Tallinn, Estonia VAT: EE102274116

Lahendused

Kõgie kiirem viis
päringut saada
on ühe klikki kaugusel.

Oleme loominguliste inimeste meeskond, kes tunnevad elevust ainulaadsetest ideedest ja aitavad ettevõtetel luua hämmastavat identiteeti.

Küsi Pakkumist

Hobustele ja hobusepidajatele suunatud e-pood – gramina-equest.com

Gramina-equest.com on suurim hobuste toidu, toidulisandite ning ratsutajatele suunatud varustuse müügiga tegelev e-pood – märkimisväärne kvaliteet ja personaalne lähenemine iga kliendi puhul. Disainisime lahenduse, et katta kõik...

View Project

KODULEHT HOTELLILE – BRONEERIMINE JA MAJUTUS TARTUFAIAS, ITAALIAS / PORTFOOLIO: KODULEHT, HOTELL

Mis oli projekti eesmärk? Luua uus majutusega tegeleva ettevõtte koduleht  broneeringute süsteemiga – Hotelli koduleht Esitleda kinnisvara, tubasid ja tegevusi Toscana piirkonnas Teha lihtsaks toa broneerimine kindlale kuupäevale kliendi...

View Project

Mitmekeelne, responsive WordPress koduleht Itaalia ettevõttele ROFIMI

Rofimi.com on tuntud ürituste korraldamisega tegelev ettevõte Itaalias, kes pakub laia valikut luksusürituste teenuseid. Tegelesime arenduse, disaini, veebilehe kiiruse, SEO, Analyticsi ja E-maili turundusega. E-pood Google Analytics Iganädalane varukoopia 24/7 tugi SEO E-maili...

View Project

Spordi toidulisandide e-pood VoimaRavinteet.fi

VoimaRavinteet.fi on sportliku toitumise e-pood Soomes. Hoolitsesime disaini, lehekiiruse, SEO, analüütika ja e-maili turunduse eest. E-pood Google Analytics Iganädalane varukoopia 24/7 tugi SEO – otsingumootori optimeerimine Emaili turundus

View Project

SPORDIÜRITUSE FLAIER

FLAIERI DISAIN SPORDIÜRITUSELE

View Project

ShippingKnowledge.Com

Shippingknowledge on uus transpordi valdkonna blogi LMS integratsiooniga (online kursused).  Tegime Shippingknowledge’ile uue disaini, e-poe, arveldussüsteemi, e-õppe keskkonna, maksete lahenduse, blogi, SEO tööd, uus logo, e-maili turunduslahendus,...

View Project

Xboard.EE

Xboard on uus tasakaaluliikurite bränd, kes keskendub vaid kõrgkvaliteetsele tootmisele. Nende XBoardid on tehtud ainult kõrgeima kvaliteediga osadest turul. XBoardi tasakaaluliikurid kasutavad spetsiaalset akut, mis on neile toodetud Samsungi poolt, tagades suurepärase kvaliteedi ja turvalise kogemuse kliendile. Tehtud tööd: Veebiarendus Veebidisain E-pood Google...

View Project

Smeden Ltd.

SMEDEN Ltd. tegeleb põhiliselt teede-ehitusega ja on olnud edukas ettevõtmine juba üle 5 aasta. Smedeniga koostöös tegime neile uue disaini, piltide slaiderid, galerii ja efektse kontaktvormi, et...

View Project

Veebiarendus Atlantis Shipping Agency-le

ALSBOND ATLANTIS kaubaveo ja tolliteenustega tegelev logistika ettevõte Tallinnas, Eestis. Atlantis sai projekti lõppedes uue kodulehe ilusa “grid” disainiga, slaiderite lahenduse ja tõhusa kontaktvormiga klientidega suhtlemiseks. Veebiarendus Veebidisain Google Analytics Iganädalane...

View Project