SEO – Otsingumootori optimeerimine
Otsingumootori optimeerimine

SEO ehk otsingumootori optimeerimine on protsess, mis mõjutab kodulehe või alamlehe nähtavust orgaanilistes ehk tasuta otsingutulemustes. Mida kõrgemal positsioonil oma kodulehega või konkreetse alamlehega otsingutulemustes leitav oled, seda rohkem külastajaid lehele jõuab. SEO-ga saab sihtida erinevaid otsinguliike, sealhulgas pildiotsinguid, kohalikku otsinguid, videootsinguid, akadeemilisi otsinguid ning uudiste- kui ka valdkonnapõhiseid otsingumootoreid.


otsingumootori optimeerimine

Vii oma äri uuele tasemele

W3B-i SEO lahendused võivad suurendada ükskõik millise ettevõtte otsingumootorite positsioone ja suurendada orgaanilist liiklust. Tehnilise SEO spetsialistide ja sisukirjutajate kogemused võimaldavad meil edukalt täita keerukate veebilehtedega ettevõtete vajadusi ka kõrgesti konkureerivates valdkondades.Kodulehe analüüs

Esmalt analüüsime veebilehte, millele järgneb samm-sammuline plaan, et koduleht edastaks soovitud märksõnad tõhusamalt otsingumootoritele. Meie lõppeesmärk SEO-ga on saada rohkem kliente ja külastajaid ning kõrgemaid müügikonversioone- olgu selleks tellimused või uudiskirjaga liitumised.


Lehesisene ja leheväline optimeerimine

On-page (lehesisese) ja Off-page (lehevälise) optimeerimise eesmärk on luua veebileht, mis sisaldab järjepidevalt märksõnu, millega tahad otsingumootoris orgaaniliselt nähtav olla. Otsingumootori puhul on tegemist robotile nähtavuse parandamisega, seetõttu tuleb roboti “harimiseks” jälgida SEO protsessi. Seda sellepärast, et koduleht tuleks esile, kui potentsiaalsed kliendid otsivad konkreetseid Sinu äriga seotud märksõnu.
KUIDAS ME SEDA TEEME

Enne otsingumootori optimeerimise (SEO) projektiga alustamist on tähtis mõista tõhuse SEO-kampaania protsesse. Teenindame kliente, kes vajavad intensiivset otsingumootoriturunduse täisteenust. SEO-ga on võimalik hoida kokku turundusele minevaid kulusid ja olla nähtav orgaaniliselt ehk lisatasuta.


MÄRKSÕNAANALÜÜS

Märksõnatihedus ütleb, kui mitu korda märksõna ilmub sisutekstis; võrreldes sisu kõikide sõnade arvuga

LEHESISENE OPTIMEERIMINE

Lehesisene optimeerimine viitab kõikidele võimalikele tegevustele, mida on võimalik teha leheküljel, et parandada orgaanilisi positsioone

LINK BUILDING

SEO-s tähendab link building, maakeeli linkide loomine, tegevusi, et tõsta kodulehele viitavate linkide arvu ja kvaliteeti

RAPORTEERIMINE JA ANALÜÜS

Our SEO review consists of several factors like a content, linking structure, social media efforts, and its trust on the internet SEO ülevaade koosneb mitmetest teguritest nagu näiteks sisu, viitestruktuur, sotstiaalmeedia panused, usaldusväärsus internetis
6x
Märksõnapositsioonide kasv


398%
Orgaanilise liikluse kasv


1105%
Kasv TOP10 positsioonides


129%
Külastuse pikkuse kasv


Miks on SEO kasulik Sinu ärile?


Paremusjärjestuse Olulisus

Selle aasta uuring näitab, et umbes 85% kõikidest veebilehtedest on leitavad otsingumootorite kaudu


Peamised Otsingumootorid

96% interneti kasutajatest alustavad oma otsinguseanssi läbi Google'i, Bingi, Yahoo või AOL'i

Efektiivne strateegia

SEO võimaldab Sul ise valida märksõnu, et potentsiaalsetele klientidele nähtav olla


342 miljardit Otsingutulemust

Ainuüksi 2016. aasta jaanunaris tehti enam kui 17,5 miljardit otsingut, mis tõid 342 miljardit otsingutulemust

Kasvata Külastusi

Tõhus SEO ja otsingumootori sõbralik veebidisain aitab külastajaid Sinu kodulehele tuua


Tarbijate Maine

Mida kõrgemal koduleht otsingutulemustes on, seda parem on tarbijate maine ärist või brändist


SEO Eksperdid

Otsingumootori optimeerimise ja turundusvaldkonna ekspertidena on W3B meeskonnal pikaaegsed kogemused tõhusate digiturundusstrateegiate loomisel mõõdetavate ja pikaajaliste tulemustega.


Meie õnnelikud kliendid  • estera.ee
Alustame
sinu projektiga


Keskendume funktsionaalsusele ja kasutatavusele ning koolitame Sind oma veebilehte haldama kui ettevõtte väärtuslikku vara. Pingutame selle nimel, et tagada sisu edastamine viisil, mis võimaldab külastajatel mugavalt leida vajalik informatsioon. Lõpptulemuseks on meeldiv ja tulemuslik kasutajakogemus.


TÄIDA PAKKUMISE VORM